Окупанти в жаху відмовляються від наступу на Харківщину, стала відома причина: "Тримають взагалі жорстко..."

СБУ перехопила розмову окупанта, який зізнався, що не бажає йти м'ясом під артилерію ЗСУ.
Читать на русском
окупанти, російські солдати, російські війська

Як пише Politeka.net, українці вже 68-ту добу захищаються від російських окупаційних військ. І хоч ворог несе колосальні втрати, це не заважає керівництву Росії відсилати солдатів наступати на українські позиції. Але солдати все більше в жаху від такої думки, як можна почути в новому перехопленні від СБУ, який служба опублікувала в своєму тг-каналі.

У публікації СБУ зазначила, що окупанта навіть не лякає загроза розстрілу.

"Про це свідчить нове перехоплення російських загарбників, зроблене СБУ під Ізюмом Харківської області.

"Ми, коротше ... відмовилися від цієї***, зрозумів? І нас тут тримають взагалі жорстко, мало не до розстрілу. Ми хочемо виїхати, а нас не відправляють. Він каже: нам сказали вас розстріляти", - скаржиться окупант своєму знайомому в РФ.

На питання про причину відмови відповідає: "Ну вони прямо на передову відправляють, в саму ****. І нас на м'ясо... а там сидить чисто артилерія... а під артилерію лізти – це взагалі Пипець», – пояснює Російський «відмовник»", - зазначено в публікації.

Нагадаємо, майор загинув у боях за незалежність України: Харківщина попрощалася з героєм

А ще Politeka повідомляла, що на Харківщині змінили час комендантської години: голова ОДА назвав нові терміни

Також Politeka писала, що як хочуть перейменувати станції метро в Києві



Безкоштовне житло для ВПО у Дніпропетровській області: як українцям отримати квартиру

Прогноз погоди у Харкові на тиждень з 3 по 9 грудня: що незвичне передбачили синоптики

Графік відключення світла у Дніпропетровській області на 3 грудня: де не буде електрики 9 годин поспіль

Робота для пенсіонерів в Одесі: куди кличуть на зарплату від 25 тисяч гривень

Дефіцит продуктів у Львівській області: які критичні проблеми з'явилися

Обмеження руху транспорту в Івано-Франківській області: де саме не можна буде проїхати

Графік відключення світла у Харківській області на 3 грудня: кого саме залишать без електрики на великий проміжок часу

Грошова допомога для пенсіонерів у Дніпропетровській області: що потрібно для отримання виплати в грудні

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Дніпрі: українці можуть отримати гарячі обіди, як це зробити

Графік відключення світла в Кіровоградській області на 3 грудня: де 8 годин поспіль будуть жорсткі обмеження

Новий графік руху транспорту в Києві: які зміни ввели

Графік відключення світла в Полтавській області на 3 грудня: де жителі сидітимуть 9 годин поспіль без електрики

Грошова допомога від ООН у Харківській області: кому з українців допоможуть виплатами

Графік відключення світла в Запоріжжі на 3 грудня: де 9 годин поспіль не буде електрики

Безкоштовні продукти для пенсіонерів в Одесі: куди можна прийти за гуманітарною допомогою

Новий графік руху транспорту в Харкові: частина тролейбусів змінила маршрути

Дефіцит продуктів у Дніпропетровській області: спостерігається нестача базового товару, чого очікувати далі

Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Харківській області: як отримати підтримку

Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Кіровоградській області: як отримати необхідну допомогу

Показати ще